КА Серо
Примера
Уругвай
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Монтевидео |
| Стадион: | Луис Троколи |
| Капацитет: | 27 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
31.10
КА Серо
1 - 2
Сентрал Есп.
2.23
3.01
3.12
17.10
КА Серо
1 - 1
Серо Ларго
2.21
3.04
3.19
04.10
КА Серо
0 - 2
Монтевидео Уонд
2.81
3.05
2.41
24.09
КА Серо
1 - 2
Деп. Малдонадо
3.60
3.09
1.95
19.09
КА Серо
1 - 2
Пенярол
6.31
3.74
1.49
10.09
КА Серо
0 - 2
Сп. Серито
2.09
2.96
3.36
06.09
КА Серо
1 - 0
Расинг Клуб Уру
4.27
3.08
1.86
15.08
КА Серо
2 - 1
Албиън Монт.
3.24
2.96
2.23
26.07
КА Серо
1 - 0
Расинг Клуб Уру
4.56
3.22
1.76
07.06
КА Серо
0 - 1
Пенярол
6.05
3.63
1.53
24.05
КА Серо
1 - 0
Сентрал Есп.
2.61
2.94
2.67
02.05
КА Серо
0 - 1
Деп. Малдонадо
3.59
3.09
2.01
19.04
КА Серо
1 - 1
Монтевидео Сити
3.54
3.05
2.06
05.04
КА Серо
1 - 0
Дефенсор Сп.
3.19
2.97
2.23
25.03
КА Серо
1 - 0
Хувентуд де ЛП
2.83
2.92
2.48
14.03
КА Серо
0 - 1
Прогресо Монт.
2.50
2.93
2.80
28.02
КА Серо
1 - 1
Бостън Ривър
3.10
2.86
2.35
20.02
КА Серо
1 - 1
Ливърпул Уру
3.18
2.94
2.26
10.02
КА Серо
0 - 1
Данубио
3.38
2.84
2.24
09.11
КА Серо
0 - 0
Бостън Ривър
3.17
2.94
2.28
02.11
КА Серо
0 - 0
Насионал Уру
7.20
3.77
1.46
25.10
КА Серо
2 - 0
Пенярол
8.80
4.49
1.32
12.10
КА Серо
1 - 0
Дефенсор Сп.
3.45
2.99
2.13
21.09
КА Серо
1 - 0
Мирамар Мис.
2.60
3.04
2.62
07.09
КА Серо
0 - 1
Серо Ларго
2.82
2.89
2.57
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 9 | 36% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 10 | 40% |
| Голове | 38 | 1.52 |
| Вкарани Голове | 18 | 0.72 |
| Получени Голове | 20 | 0.80 |
| Мачове Вкарал | 16 | 64% |
| Мачове Получил | 15 | 60% |
| Гол/Гол | 8 | 32% |
| Над 1.5 | 11 | 44% |
| Над 2.5 | 4 | 16% |
| Над 3.5 | 0 | 0% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 7 | 28.00% |
| 0 - 1 | 5 | 20.00% |
| 1 - 1 | 4 | 16.00% |
| 1 - 2 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 12 | 48.00% |
| 2 | 7 | 28.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 32.00% |
| -1 | 8 | 32.00% |
| 0 | 6 | 24.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |