Норшелан
Суперлига
Дания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Фарум |
| Стадион: | Фарум Парк |
| Капацитет: | 10 100 (9 800) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Сьонерюск
1 - 4
Норшелан
3.12
3.63
2.03
10.05
Норшелан
0 - 0
Митюлан
2.90
3.68
2.12
01.05
Брьонбю
1 - 1
Норшелан
2.09
3.73
2.91
26.04
Вибор
1 - 0
Норшелан
2.25
3.61
2.72
23.04
Норшелан
1 - 1
Орхус
2.90
3.60
2.15
19.04
Норшелан
2 - 1
Вибор
2.11
3.65
2.93
10.04
Орхус
1 - 1
Норшелан
1.77
3.79
3.90
07.04
Норшелан
2 - 1
Брьонбю
2.20
3.41
2.93
22.03
Норшелан
2 - 0
Сьонерюск
2.03
3.63
3.12
15.03
Митюлан
0 - 1
Норшелан
1.47
4.54
5.33
01.03
Вибор
2 - 1
Норшелан
2.23
3.61
2.76
20.02
Норшелан
3 - 3
Вайле
1.43
4.47
6.10
14.02
Копенхаген
1 - 2
Норшелан
1.83
3.73
3.67
08.02
Норшелан
2 - 1
Сьонерюск
1.69
3.84
4.26
07.12
Норшелан
5 - 0
Силкеборг
1.63
4.09
4.35
30.11
Митюлан
6 - 0
Норшелан
1.69
3.98
4.11
23.11
Норшелан
5 - 0
Фредериция
1.35
4.99
6.80
09.11
Брьонбю
2 - 0
Норшелан
2.04
3.52
3.21
02.11
Норшелан
2 - 4
Оденсе
1.75
3.90
3.89
24.10
Орхус
1 - 0
Норшелан
1.73
3.77
4.10
19.10
Норшелан
1 - 0
Рандерс
1.84
3.71
3.66
05.10
Вайле
0 - 3
Норшелан
2.94
3.48
2.18
28.09
Норшелан
1 - 2
Орхус
2.51
3.46
2.52
22.09
Рандерс
3 - 0
Норшелан
2.43
3.46
2.59
14.09
Норшелан
1 - 0
Митюлан
3.08
3.77
2.01
31.08
Оденсе
1 - 2
Норшелан
2.49
3.41
2.54
25.08
Норшелан
1 - 0
Вибор
1.91
3.75
3.40
15.08
Норшелан
1 - 3
Копенхаген
3.35
3.68
1.94
10.08
Силкеборг
4 - 2
Норшелан
2.84
3.50
2.23
03.08
Сьонерюск
3 - 2
Норшелан
3.21
3.70
1.99
27.07
Норшелан
0 - 1
Брьонбю
3.00
3.72
2.15
20.07
Фредериция
2 - 3
Норшелан
4.25
3.84
1.70
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Орхус | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Митюлан | 1 - 0 | 6 - 0 |
| 3 | Норшелан | - | - |
| 4 | Брьонбю | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Вибор | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Сьонерюск | 2 - 1 | 3 - 2 |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Орхус | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Митюлан | 1 - 0 | 6 - 0 |
| 3 | Сьонерюск | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Брьонбю | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Вибор | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Норшелан | - | - |
| 7 | Копенхаген | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 8 | Оденсе | 2 - 4 | 1 - 2 |
| 9 | Рандерс | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Фредериция | 5 - 0 | 2 - 3 |
| 11 | Силкеборг | 5 - 0 | 4 - 2 |
| 12 | Вайле | 3 - 3 | 0 - 3 |
Статистика мачове
| Мачове | 32 | |
| Победи | 15 | 47% |
| Равни | 5 | 16% |
| Загуби | 12 | 38% |
| Голове | 97 | 3.03 |
| Вкарани Голове | 51 | 1.59 |
| Получени Голове | 46 | 1.44 |
| Мачове Вкарал | 25 | 78% |
| Мачове Получил | 23 | 72% |
| Гол/Гол | 17 | 53% |
| Над 1.5 | 24 | 75% |
| Над 2.5 | 19 | 59% |
| Над 3.5 | 10 | 31% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 5 | 15.62% |
| 1 - 0 | 4 | 12.50% |
| 1 - 1 | 3 | 9.38% |
| 0 - 1 | 3 | 9.38% |
| 5 - 0 | 2 | 6.25% |
| 1 - 2 | 2 | 6.25% |
| 2 - 4 | 2 | 6.25% |
| 2 - 0 | 1 | 3.12% |
| 3 - 0 | 1 | 3.12% |
| 3 - 2 | 1 | 3.12% |
| 4 - 1 | 1 | 3.12% |
| 0 - 0 | 1 | 3.12% |
| 3 - 3 | 1 | 3.12% |
| 0 - 2 | 1 | 3.12% |
| 0 - 3 | 1 | 3.12% |
| 0 - 6 | 1 | 3.12% |
| 1 - 3 | 1 | 3.12% |
| 2 - 3 | 1 | 3.12% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 28.12% |
| 1 | 7 | 21.88% |
| 2 | 5 | 15.62% |
| 5 | 5 | 15.62% |
| 6 | 4 | 12.50% |
| 0 | 1 | 3.12% |
| 4 | 1 | 3.12% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 10 | 31.25% |
| -1 | 6 | 18.75% |
| 0 | 5 | 15.62% |
| -2 | 4 | 12.50% |
| +3 | 2 | 6.25% |
| +5 | 2 | 6.25% |
| +2 | 1 | 3.12% |
| -3 | 1 | 3.12% |
| -6 | 1 | 3.12% |