Норшелан
Суперлига
Дания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Фарум |
| Стадион: | Фарум Парк |
| Капацитет: | 10 100 (9 800) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Сьонерюск
1 - 4
Норшелан
3.12
3.63
2.03
10.05
Норшелан
0 - 0
Митюлан
2.90
3.68
2.12
01.05
Брьонбю
1 - 1
Норшелан
2.09
3.73
2.91
26.04
Вибор
1 - 0
Норшелан
2.25
3.61
2.72
23.04
Норшелан
1 - 1
Орхус
2.90
3.60
2.15
19.04
Норшелан
2 - 1
Вибор
2.11
3.65
2.93
10.04
Орхус
1 - 1
Норшелан
1.77
3.79
3.90
07.04
Норшелан
2 - 1
Брьонбю
2.20
3.41
2.93
22.03
Норшелан
2 - 0
Сьонерюск
2.03
3.63
3.12
15.03
Митюлан
0 - 1
Норшелан
1.47
4.54
5.33
01.03
Вибор
2 - 1
Норшелан
2.23
3.61
2.76
20.02
Норшелан
3 - 3
Вайле
1.43
4.47
6.10
14.02
Копенхаген
1 - 2
Норшелан
1.83
3.73
3.67
08.02
Норшелан
2 - 1
Сьонерюск
1.69
3.84
4.26
23.01
Норшелан
2 - 1
Филаделфия
1.62
4.17
3.98
16.01
Аустрия Виена
2 - 4
Норшелан
-
-
-
14.12
Норшелан
2 - 1
Митюлан
2.74
3.79
2.11
07.12
Норшелан
5 - 0
Силкеборг
1.63
4.09
4.35
04.12
Митюлан
5 - 1
Норшелан
1.44
4.41
5.67
30.11
Митюлан
6 - 0
Норшелан
1.69
3.98
4.11
23.11
Норшелан
5 - 0
Фредериция
1.35
4.99
6.80
09.11
Брьонбю
2 - 0
Норшелан
2.04
3.52
3.21
02.11
Норшелан
2 - 4
Оденсе
1.75
3.90
3.89
30.10
Норшелан
2 - 2
Брьонбю
2.62
3.42
2.29
24.10
Орхус
1 - 0
Норшелан
1.73
3.77
4.10
19.10
Норшелан
1 - 0
Рандерс
1.84
3.71
3.66
05.10
Вайле
0 - 3
Норшелан
2.94
3.48
2.18
28.09
Норшелан
1 - 2
Орхус
2.51
3.46
2.52
25.09
Колдинг
0 - 2
Норшелан
4.59
3.89
1.58
22.09
Рандерс
3 - 0
Норшелан
2.43
3.46
2.59
14.09
Норшелан
1 - 0
Митюлан
3.08
3.77
2.01
31.08
Оденсе
1 - 2
Норшелан
2.49
3.41
2.54
25.08
Норшелан
1 - 0
Вибор
1.91
3.75
3.40
15.08
Норшелан
1 - 3
Копенхаген
3.35
3.68
1.94
10.08
Силкеборг
4 - 2
Норшелан
2.84
3.50
2.23
03.08
Сьонерюск
3 - 2
Норшелан
3.21
3.70
1.99
27.07
Норшелан
0 - 1
Брьонбю
3.00
3.72
2.15
20.07
Фредериция
2 - 3
Норшелан
4.25
3.84
1.70
05.07
Панатинайкос
0 - 1
Норшелан
-
-
-
28.06
Норшелан
2 - 1
Хорсенс
1.40
4.66
5.50
25.05
Копенхаген
3 - 0
Норшелан
1.45
4.54
5.63
16.05
Норшелан
2 - 0
Орхус
1.83
3.88
3.58
11.05
Норшелан
2 - 2
Брьонбю
2.62
3.65
2.35
02.05
Рандерс
3 - 2
Норшелан
2.32
3.65
2.65
27.04
Митюлан
5 - 0
Норшелан
1.98
3.85
3.13
22.04
Норшелан
3 - 2
Митюлан
2.43
3.72
2.47
18.04
Брьонбю
0 - 0
Норшелан
2.01
3.75
3.20
13.04
Норшелан
5 - 2
Рандерс
2.02
3.61
3.21
06.04
Норшелан
0 - 1
Копенхаген
2.72
3.61
2.29
30.03
Орхус
2 - 0
Норшелан
2.04
3.43
3.32
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 50 | |
| Победи | 24 | 48% |
| Равни | 8 | 16% |
| Загуби | 18 | 36% |
| Голове | 159 | 3.18 |
| Вкарани Голове | 81 | 1.62 |
| Получени Голове | 78 | 1.56 |
| Мачове Вкарал | 38 | 76% |
| Мачове Получил | 37 | 74% |
| Гол/Гол | 27 | 54% |
| Над 1.5 | 39 | 78% |
| Над 2.5 | 31 | 62% |
| Над 3.5 | 18 | 36% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 8 | 16.00% |
| 1 - 0 | 5 | 10.00% |
| 0 - 1 | 4 | 8.00% |
| 2 - 0 | 3 | 6.00% |
| 1 - 1 | 3 | 6.00% |
| 3 - 2 | 2 | 4.00% |
| 5 - 0 | 2 | 4.00% |
| 0 - 0 | 2 | 4.00% |
| 2 - 2 | 2 | 4.00% |
| 0 - 2 | 2 | 4.00% |
| 0 - 3 | 2 | 4.00% |
| 1 - 2 | 2 | 4.00% |
| 2 - 3 | 2 | 4.00% |
| 2 - 4 | 2 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 2.00% |
| 4 - 1 | 1 | 2.00% |
| 4 - 2 | 1 | 2.00% |
| 5 - 2 | 1 | 2.00% |
| 3 - 3 | 1 | 2.00% |
| 0 - 5 | 1 | 2.00% |
| 0 - 6 | 1 | 2.00% |
| 1 - 3 | 1 | 2.00% |
| 1 - 5 | 1 | 2.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 13 | 26.00% |
| 1 | 9 | 18.00% |
| 2 | 8 | 16.00% |
| 5 | 8 | 16.00% |
| 6 | 6 | 12.00% |
| 4 | 3 | 6.00% |
| 0 | 2 | 4.00% |
| 7 | 1 | 2.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 15 | 30.00% |
| 0 | 8 | 16.00% |
| -1 | 8 | 16.00% |
| -2 | 5 | 10.00% |
| +2 | 4 | 8.00% |
| +3 | 3 | 6.00% |
| +5 | 2 | 4.00% |
| -3 | 2 | 4.00% |
| -4 | 1 | 2.00% |
| -5 | 1 | 2.00% |
| -6 | 1 | 2.00% |