Норшелан
Суперлига
Дания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Фарум |
| Стадион: | Фарум Парк |
| Капацитет: | 10 100 (9 800) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Норшелан
0 - 0
Митюлан
2.90
3.68
2.12
23.04
Норшелан
1 - 1
Орхус
2.90
3.60
2.15
19.04
Норшелан
2 - 1
Вибор
2.11
3.65
2.93
07.04
Норшелан
2 - 1
Брьонбю
2.20
3.41
2.93
22.03
Норшелан
2 - 0
Сьонерюск
2.03
3.63
3.12
20.02
Норшелан
3 - 3
Вайле
1.43
4.47
6.10
08.02
Норшелан
2 - 1
Сьонерюск
1.69
3.84
4.26
23.01
Норшелан
2 - 1
Филаделфия
1.62
4.17
3.98
14.12
Норшелан
2 - 1
Митюлан
2.74
3.79
2.11
07.12
Норшелан
5 - 0
Силкеборг
1.63
4.09
4.35
23.11
Норшелан
5 - 0
Фредериция
1.35
4.99
6.80
02.11
Норшелан
2 - 4
Оденсе
1.75
3.90
3.89
30.10
Норшелан
2 - 2
Брьонбю
2.62
3.42
2.29
19.10
Норшелан
1 - 0
Рандерс
1.84
3.71
3.66
28.09
Норшелан
1 - 2
Орхус
2.51
3.46
2.52
14.09
Норшелан
1 - 0
Митюлан
3.08
3.77
2.01
25.08
Норшелан
1 - 0
Вибор
1.91
3.75
3.40
15.08
Норшелан
1 - 3
Копенхаген
3.35
3.68
1.94
27.07
Норшелан
0 - 1
Брьонбю
3.00
3.72
2.15
28.06
Норшелан
2 - 1
Хорсенс
1.40
4.66
5.50
16.05
Норшелан
2 - 0
Орхус
1.83
3.88
3.58
11.05
Норшелан
2 - 2
Брьонбю
2.62
3.65
2.35
22.04
Норшелан
3 - 2
Митюлан
2.43
3.72
2.47
13.04
Норшелан
5 - 2
Рандерс
2.02
3.61
3.21
06.04
Норшелан
0 - 1
Копенхаген
2.72
3.61
2.29
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 15 | 60% |
| Равни | 5 | 20% |
| Загуби | 5 | 20% |
| Голове | 78 | 3.12 |
| Вкарани Голове | 49 | 1.96 |
| Получени Голове | 29 | 1.16 |
| Мачове Вкарал | 22 | 88% |
| Мачове Получил | 17 | 68% |
| Гол/Гол | 15 | 60% |
| Над 1.5 | 19 | 76% |
| Над 2.5 | 16 | 64% |
| Над 3.5 | 9 | 36% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 6 | 24.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 5 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 5 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 1 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 2 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 28.00% |
| 1 | 5 | 20.00% |
| 2 | 3 | 12.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 6 | 2 | 8.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 10 | 40.00% |
| 0 | 5 | 20.00% |
| -1 | 3 | 12.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| +5 | 2 | 8.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |