Оксер
Лига 1
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Оксер |
| Треньор: | Кристоф Пелисие (Фра) |
| Стадион: | Стад Абе Дешан |
| Капацитет: | 21 379 |
| Размери: | 110 x 60 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Оксер
2 - 1
Ница
2.37
3.36
2.91
03.05
Оксер
3 - 1
Анже
1.65
3.70
5.39
25.04
Лион
3 - 2
Оксер
1.60
3.91
5.35
19.04
Монако
2 - 2
Оксер
1.54
4.30
5.52
11.04
Оксер
0 - 0
Нант
1.93
3.31
4.13
05.04
Льо Авър
1 - 1
Оксер
2.41
3.11
3.05
21.03
Оксер
3 - 0
Брест
2.34
3.15
3.19
13.03
Марсилия
1 - 0
Оксер
1.41
4.74
6.98
07.03
Оксер
0 - 0
Страсбург
3.85
3.42
1.96
01.03
Лориен
2 - 2
Оксер
2.03
3.24
3.83
22.02
Оксер
0 - 3
Рен
2.93
3.34
2.37
15.02
Метц
1 - 3
Оксер
2.90
3.02
2.58
08.02
Оксер
0 - 0
Париж ФК
2.43
3.24
2.93
01.02
Тулуза
0 - 0
Оксер
1.74
3.44
5.11
23.01
Оксер
0 - 1
ПСЖ
9.36
5.58
1.29
17.01
Ланс
1 - 0
Оксер
1.42
4.52
7.23
04.01
Брест
2 - 0
Оксер
1.88
3.44
4.23
14.12
Оксер
3 - 4
Лил
4.28
3.42
1.88
07.12
Оксер
3 - 1
Метц
1.94
3.48
3.85
29.11
Париж ФК
1 - 1
Оксер
1.84
3.68
4.09
23.11
Оксер
0 - 0
Лион
3.55
3.34
2.09
09.11
Анже
2 - 0
Оксер
2.60
3.04
2.89
01.11
Оксер
0 - 1
Марсилия
4.93
3.88
1.68
29.10
Страсбург
3 - 0
Оксер
1.74
3.73
4.61
26.10
Оксер
0 - 1
Льо Авър
2.10
3.37
3.49
19.10
Рен
2 - 2
Оксер
1.77
3.74
4.39
04.10
Оксер
1 - 2
Ланс
3.57
3.59
2.00
27.09
ПСЖ
2 - 0
Оксер
1.16
7.78
15.30
21.09
Оксер
1 - 0
Тулуза
3.21
3.29
2.25
13.09
Оксер
1 - 2
Монако
4.91
4.39
1.59
30.08
Нант
1 - 0
Оксер
2.35
3.18
3.12
23.08
Ница
3 - 1
Оксер
1.72
3.86
4.55
17.08
Оксер
1 - 0
Лориен
2.40
3.27
2.94
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Ланс | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Лил | 3 - 4 | |
| 4 | Лион | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Марсилия | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Рен | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 7 | Монако | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 8 | Страсбург | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 9 | Тулуза | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Лориен | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Париж ФК | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Брест | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Анже | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 14 | Льо Авър | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Оксер | - | - |
| 16 | Ница | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 17 | Нант | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Метц | 3 - 1 | 1 - 3 |
Статистика мачове
| Мачове | 33 | |
| Победи | 7 | 21% |
| Равни | 10 | 30% |
| Загуби | 16 | 48% |
| Голове | 76 | 2.30 |
| Вкарани Голове | 32 | 0.97 |
| Получени Голове | 44 | 1.33 |
| Мачове Вкарал | 17 | 52% |
| Мачове Получил | 25 | 76% |
| Гол/Гол | 14 | 42% |
| Над 1.5 | 20 | 61% |
| Над 2.5 | 15 | 45% |
| Над 3.5 | 9 | 27% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 6 | 18.18% |
| 0 - 0 | 5 | 15.15% |
| 3 - 1 | 3 | 9.09% |
| 2 - 2 | 3 | 9.09% |
| 0 - 2 | 3 | 9.09% |
| 1 - 0 | 2 | 6.06% |
| 1 - 1 | 2 | 6.06% |
| 0 - 3 | 2 | 6.06% |
| 1 - 2 | 2 | 6.06% |
| 2 - 1 | 1 | 3.03% |
| 3 - 0 | 1 | 3.03% |
| 1 - 3 | 1 | 3.03% |
| 2 - 3 | 1 | 3.03% |
| 3 - 4 | 1 | 3.03% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 8 | 24.24% |
| 4 | 7 | 21.21% |
| 3 | 6 | 18.18% |
| 0 | 5 | 15.15% |
| 2 | 5 | 15.15% |
| 5 | 1 | 3.03% |
| 7 | 1 | 3.03% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 10 | 30.30% |
| -1 | 10 | 30.30% |
| -2 | 4 | 12.12% |
| +1 | 3 | 9.09% |
| +2 | 3 | 9.09% |
| -3 | 2 | 6.06% |
| +3 | 1 | 3.03% |