Оксер
Лига 1
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Оксер |
| Треньор: | Кристоф Пелисие (Фра) |
| Стадион: | Стад Абе Дешан |
| Капацитет: | 21 379 |
| Размери: | 110 x 60 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Лил
0 - 2
Оксер
1.40
4.64
7.45
25.04
Лион
3 - 2
Оксер
1.60
3.91
5.35
19.04
Монако
2 - 2
Оксер
1.54
4.30
5.52
05.04
Льо Авър
1 - 1
Оксер
2.41
3.11
3.05
13.03
Марсилия
1 - 0
Оксер
1.41
4.74
6.98
01.03
Лориен
2 - 2
Оксер
2.03
3.24
3.83
15.02
Метц
1 - 3
Оксер
2.90
3.02
2.58
01.02
Тулуза
0 - 0
Оксер
1.74
3.44
5.11
17.01
Ланс
1 - 0
Оксер
1.42
4.52
7.23
04.01
Брест
2 - 0
Оксер
1.88
3.44
4.23
29.11
Париж ФК
1 - 1
Оксер
1.84
3.68
4.09
09.11
Анже
2 - 0
Оксер
2.60
3.04
2.89
29.10
Страсбург
3 - 0
Оксер
1.74
3.73
4.61
19.10
Рен
2 - 2
Оксер
1.77
3.74
4.39
27.09
ПСЖ
2 - 0
Оксер
1.16
7.78
15.30
30.08
Нант
1 - 0
Оксер
2.35
3.18
3.12
23.08
Ница
3 - 1
Оксер
1.72
3.86
4.55
30.07
Гренобъл Фут
0 - 0
Оксер
3.59
3.41
1.88
26.07
Клермон Фут
2 - 3
Оксер
4.22
3.41
1.82
17.05
ПСЖ
3 - 1
Оксер
1.13
9.08
15.96
27.04
Ланс
0 - 4
Оксер
1.53
4.33
5.60
20.04
Лил
3 - 1
Оксер
1.37
4.75
8.25
06.04
Рен
0 - 1
Оксер
1.79
3.69
4.35
14.03
Ница
1 - 1
Оксер
1.57
4.07
5.59
09.03
Реймс
0 - 2
Оксер
2.31
3.30
3.06
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 6 | 24% |
| Равни | 8 | 32% |
| Загуби | 11 | 44% |
| Голове | 65 | 2.60 |
| Вкарани Голове | 29 | 1.16 |
| Получени Голове | 36 | 1.44 |
| Мачове Вкарал | 16 | 64% |
| Мачове Получил | 19 | 76% |
| Гол/Гол | 12 | 48% |
| Над 1.5 | 19 | 76% |
| Над 2.5 | 11 | 44% |
| Над 3.5 | 10 | 40% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 2 - 2 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 1 - 3 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 32.00% |
| 4 | 8 | 32.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 3 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 32.00% |
| -2 | 6 | 24.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| +1 | 2 | 8.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |