Оксер
Лига 1
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Оксер |
| Треньор: | Кристоф Пелисие (Фра) |
| Стадион: | Стад Абе Дешан |
| Капацитет: | 21 379 |
| Размери: | 110 x 60 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Оксер
2 - 1
Ница
2.37
3.36
2.91
03.05
Оксер
3 - 1
Анже
1.65
3.70
5.39
11.04
Оксер
0 - 0
Нант
1.93
3.31
4.13
21.03
Оксер
3 - 0
Брест
2.34
3.15
3.19
07.03
Оксер
0 - 0
Страсбург
3.85
3.42
1.96
22.02
Оксер
0 - 3
Рен
2.93
3.34
2.37
08.02
Оксер
0 - 0
Париж ФК
2.43
3.24
2.93
23.01
Оксер
0 - 1
ПСЖ
9.36
5.58
1.29
21.12
Оксер
1 - 2
Монако
5.27
4.10
1.51
14.12
Оксер
3 - 4
Лил
4.28
3.42
1.88
07.12
Оксер
3 - 1
Метц
1.94
3.48
3.85
23.11
Оксер
0 - 0
Лион
3.55
3.34
2.09
01.11
Оксер
0 - 1
Марсилия
4.93
3.88
1.68
26.10
Оксер
0 - 1
Льо Авър
2.10
3.37
3.49
04.10
Оксер
1 - 2
Ланс
3.57
3.59
2.00
21.09
Оксер
1 - 0
Тулуза
3.21
3.29
2.25
13.09
Оксер
1 - 2
Монако
4.91
4.39
1.59
17.08
Оксер
1 - 0
Лориен
2.40
3.27
2.94
09.08
Оксер
0 - 2
Леванте
2.57
3.30
2.46
02.08
Оксер
0 - 3
Ипсуич
3.00
3.46
2.09
18.07
Оксер
2 - 1
Орлеан
1.53
4.17
4.67
10.05
Оксер
1 - 1
Нант
2.86
3.30
2.43
04.05
Оксер
1 - 2
Льо Авър
2.13
3.46
3.27
13.04
Оксер
1 - 3
Лион
3.93
3.78
1.84
30.03
Оксер
1 - 0
Монпелие
1.71
3.91
4.46
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 8 | 32% |
| Равни | 5 | 20% |
| Загуби | 12 | 48% |
| Голове | 56 | 2.24 |
| Вкарани Голове | 25 | 1.00 |
| Получени Голове | 31 | 1.24 |
| Мачове Вкарал | 15 | 60% |
| Мачове Получил | 17 | 68% |
| Гол/Гол | 11 | 44% |
| Над 1.5 | 15 | 60% |
| Над 2.5 | 13 | 52% |
| Над 3.5 | 4 | 16% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 4 | 16.00% |
| 1 - 2 | 4 | 16.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 3 | 2 | 8.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 1 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 3 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 36.00% |
| 1 | 6 | 24.00% |
| 0 | 4 | 16.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 2 | 2 | 8.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 32.00% |
| 0 | 5 | 20.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |