Сп. Лисабон II
Лига Португалия 2
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Лисабон |
| Стадион: | Комплексо де Спортиво Рио Майор |
| Капацитет: | 12 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Сп. Лисабон II
0 - 1
Порто II
1.93
3.42
3.37
01.05
Сп. Лисабон II
0 - 1
Бенфика II
2.44
3.28
2.55
26.04
Визела
1 - 0
Сп. Лисабон II
1.87
3.34
3.67
20.04
Сп. Лисабон II
0 - 1
Фелгейраш
2.60
3.09
2.50
11.04
Фарензе
2 - 1
Сп. Лисабон II
2.18
3.15
3.00
04.04
Сп. Лисабон II
1 - 2
Пенафиел
2.04
3.21
3.28
22.03
Фейренсе
1 - 2
Сп. Лисабон II
2.37
3.01
2.84
13.03
Сп. Лисабон II
0 - 1
Шавеш
2.44
3.11
2.65
08.03
Лузитания
1 - 0
Сп. Лисабон II
2.45
3.16
2.60
28.02
Сп. Лисабон II
0 - 1
Лейсоеш
2.11
3.17
3.13
21.02
Маритимо
1 - 0
Сп. Лисабон II
1.66
3.48
4.61
15.02
Сп. Лисабон II
4 - 3
Портимоненсе
1.84
3.35
3.75
10.02
Пасош Ферейра
0 - 3
Сп. Лисабон II
2.82
3.04
2.34
01.02
Сп. Лисабон II
2 - 0
Оливейренсе
1.80
3.37
3.93
26.01
Униао Лейрия
3 - 1
Сп. Лисабон II
2.16
3.07
3.16
19.01
Сп. Лисабон II
1 - 2
Торенсе
2.26
2.99
2.99
11.01
Порто II
2 - 1
Сп. Лисабон II
2.98
3.12
2.20
04.01
Сп. Лисабон II
1 - 2
Академико Висеу
2.48
3.03
2.67
22.12
Бенфика II
1 - 0
Сп. Лисабон II
2.35
3.19
2.71
14.12
Сп. Лисабон II
0 - 1
Визела
2.44
3.07
2.67
06.12
Фелгейраш
0 - 2
Сп. Лисабон II
2.33
3.13
2.76
30.11
Сп. Лисабон II
3 - 1
Фарензе
2.39
3.05
2.74
23.11
Шавеш
0 - 0
Сп. Лисабон II
2.17
3.17
3.03
08.11
Пенафиел
1 - 1
Сп. Лисабон II
3.23
3.20
2.07
01.11
Сп. Лисабон II
3 - 2
Фейренсе
1.94
3.19
3.61
25.10
Сп. Лисабон II
4 - 0
Лузитания
2.10
3.15
3.20
05.10
Лейсоеш
0 - 4
Сп. Лисабон II
2.30
3.09
2.91
27.09
Сп. Лисабон II
0 - 1
Маритимо
2.44
3.17
2.61
14.09
Портимоненсе
1 - 2
Сп. Лисабон II
2.49
3.16
2.57
31.08
Сп. Лисабон II
3 - 0
Пасош Ферейра
1.92
3.15
3.71
24.08
Оливейренсе
1 - 0
Сп. Лисабон II
2.75
3.19
2.32
17.08
Сп. Лисабон II
1 - 0
Униао Лейрия
2.78
3.10
2.33
09.08
Торенсе
0 - 1
Сп. Лисабон II
1.83
3.34
3.78
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Маритимо | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Академико Висеу | 1 - 2 | |
| 3 | Торенсе | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Визела | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Униао Лейрия | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Порто II | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Лейсоеш | 0 - 1 | 0 - 4 |
| 8 | Фейренсе | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Бенфика II | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Лузитания | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Шавеш | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Пенафиел | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Сп. Лисабон II | - | - |
| 14 | Фелгейраш | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Фарензе | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Портимоненсе | 4 - 3 | 1 - 2 |
| 17 | Пасош Ферейра | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | Оливейренсе | 2 - 0 | 1 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 33 | |
| Победи | 13 | 39% |
| Равни | 2 | 6% |
| Загуби | 18 | 55% |
| Голове | 75 | 2.27 |
| Вкарани Голове | 41 | 1.24 |
| Получени Голове | 34 | 1.03 |
| Мачове Вкарал | 20 | 61% |
| Мачове Получил | 24 | 73% |
| Гол/Гол | 12 | 36% |
| Над 1.5 | 18 | 55% |
| Над 2.5 | 15 | 45% |
| Над 3.5 | 6 | 18% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 12 | 36.36% |
| 1 - 2 | 5 | 15.15% |
| 1 - 0 | 2 | 6.06% |
| 2 - 0 | 2 | 6.06% |
| 2 - 1 | 2 | 6.06% |
| 3 - 0 | 2 | 6.06% |
| 4 - 0 | 2 | 6.06% |
| 3 - 1 | 1 | 3.03% |
| 3 - 2 | 1 | 3.03% |
| 4 - 3 | 1 | 3.03% |
| 0 - 0 | 1 | 3.03% |
| 1 - 1 | 1 | 3.03% |
| 1 - 3 | 1 | 3.03% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 14 | 42.42% |
| 3 | 9 | 27.27% |
| 4 | 4 | 12.12% |
| 2 | 3 | 9.09% |
| 5 | 1 | 3.03% |
| 7 | 1 | 3.03% |
| 0 | 1 | 3.03% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 17 | 51.52% |
| +1 | 6 | 18.18% |
| +2 | 3 | 9.09% |
| +3 | 2 | 6.06% |
| +4 | 2 | 6.06% |
| 0 | 2 | 6.06% |
| -2 | 1 | 3.03% |