Сп. Лисабон II
Лига Португалия 2
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Лисабон |
| Стадион: | Комплексо де Спортиво Рио Майор |
| Капацитет: | 12 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.10
Визела
0 - 2
Сп. Лисабон II
2.02
3.19
3.41
05.09
Фейренсе
1 - 3
Сп. Лисабон II
2.58
3.02
2.58
23.08
Пенафиел
2 - 0
Сп. Лисабон II
2.46
3.12
2.66
09.08
АВС
0 - 1
Сп. Лисабон II
2.00
3.22
3.40
16.05
Академико Висеу
0 - 0
Сп. Лисабон II
1.44
4.04
6.15
26.04
Визела
1 - 0
Сп. Лисабон II
1.87
3.34
3.67
11.04
Фарензе
2 - 1
Сп. Лисабон II
2.18
3.15
3.00
22.03
Фейренсе
1 - 2
Сп. Лисабон II
2.37
3.01
2.84
08.03
Лузитания
1 - 0
Сп. Лисабон II
2.45
3.16
2.60
21.02
Маритимо
1 - 0
Сп. Лисабон II
1.66
3.48
4.61
10.02
Пасош Ферейра
0 - 3
Сп. Лисабон II
2.82
3.04
2.34
26.01
Униао Лейрия
3 - 1
Сп. Лисабон II
2.16
3.07
3.16
11.01
Порто II
2 - 1
Сп. Лисабон II
2.98
3.12
2.20
22.12
Бенфика II
1 - 0
Сп. Лисабон II
2.35
3.19
2.71
06.12
Фелгейраш
0 - 2
Сп. Лисабон II
2.33
3.13
2.76
23.11
Шавеш
0 - 0
Сп. Лисабон II
2.17
3.17
3.03
08.11
Пенафиел
1 - 1
Сп. Лисабон II
3.23
3.20
2.07
05.10
Лейсоеш
0 - 4
Сп. Лисабон II
2.30
3.09
2.91
14.09
Портимоненсе
1 - 2
Сп. Лисабон II
2.49
3.16
2.57
24.08
Оливейренсе
1 - 0
Сп. Лисабон II
2.75
3.19
2.32
09.08
Торенсе
0 - 1
Сп. Лисабон II
1.83
3.34
3.78
17.07
Насионал Пор
4 - 3
Сп. Лисабон II
-
-
-
06.05
В. Гимараеш II
0 - 1
Сп. Лисабон II
1.89
3.51
3.52
29.04
Варзим
2 - 0
Сп. Лисабон II
1.74
3.42
4.29
16.04
Порто II
0 - 2
Сп. Лисабон II
1.69
3.65
4.26
07.04
Оливейренсе
4 - 2
Сп. Лисабон II
1.54
3.85
5.36
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 11 | 42% |
| Равни | 3 | 12% |
| Загуби | 12 | 46% |
| Голове | 60 | 2.31 |
| Вкарани Голове | 32 | 1.23 |
| Получени Голове | 28 | 1.08 |
| Мачове Вкарал | 17 | 65% |
| Мачове Получил | 16 | 62% |
| Гол/Гол | 9 | 35% |
| Над 1.5 | 16 | 62% |
| Над 2.5 | 10 | 38% |
| Над 3.5 | 5 | 19% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 5 | 19.23% |
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 2 - 0 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 0 | 1 | 3.85% |
| 1 - 1 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 4 | 1 | 3.85% |
| 3 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 8 | 30.77% |
| 2 | 6 | 23.08% |
| 3 | 5 | 19.23% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 6 | 1 | 3.85% |
| 7 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 30.77% |
| +1 | 5 | 19.23% |
| +2 | 4 | 15.38% |
| -2 | 4 | 15.38% |
| 0 | 3 | 11.54% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| +4 | 1 | 3.85% |