Сп. Лисабон II
Лига Португалия 2
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Лисабон |
| Стадион: | Комплексо де Спортиво Рио Майор |
| Капацитет: | 12 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Сп. Лисабон II
0 - 1
Порто II
1.93
3.42
3.37
01.05
Сп. Лисабон II
0 - 1
Бенфика II
2.44
3.28
2.55
20.04
Сп. Лисабон II
0 - 1
Фелгейраш
2.60
3.09
2.50
04.04
Сп. Лисабон II
1 - 2
Пенафиел
2.04
3.21
3.28
13.03
Сп. Лисабон II
0 - 1
Шавеш
2.44
3.11
2.65
28.02
Сп. Лисабон II
0 - 1
Лейсоеш
2.11
3.17
3.13
15.02
Сп. Лисабон II
4 - 3
Портимоненсе
1.84
3.35
3.75
01.02
Сп. Лисабон II
2 - 0
Оливейренсе
1.80
3.37
3.93
19.01
Сп. Лисабон II
1 - 2
Торенсе
2.26
2.99
2.99
04.01
Сп. Лисабон II
1 - 2
Академико Висеу
2.48
3.03
2.67
14.12
Сп. Лисабон II
0 - 1
Визела
2.44
3.07
2.67
30.11
Сп. Лисабон II
3 - 1
Фарензе
2.39
3.05
2.74
01.11
Сп. Лисабон II
3 - 2
Фейренсе
1.94
3.19
3.61
25.10
Сп. Лисабон II
4 - 0
Лузитания
2.10
3.15
3.20
27.09
Сп. Лисабон II
0 - 1
Маритимо
2.44
3.17
2.61
31.08
Сп. Лисабон II
3 - 0
Пасош Ферейра
1.92
3.15
3.71
17.08
Сп. Лисабон II
1 - 0
Униао Лейрия
2.78
3.10
2.33
31.01
Сп. Лисабон II
1 - 0
Динамо Тбилиси
-
-
-
12.05
Сп. Лисабон II
1 - 0
Брага II
5.23
4.27
1.48
23.04
Сп. Лисабон II
1 - 2
Бенфика II
1.98
3.40
3.31
11.04
Сп. Лисабон II
1 - 1
Фамаликао
2.84
3.10
2.34
31.03
Сп. Лисабон II
2 - 3
Насионал Пор
3.33
3.38
1.99
14.03
Сп. Лисабон II
3 - 4
Пенафиел
3.57
3.18
1.99
03.03
Сп. Лисабон II
0 - 2
Арука
3.39
3.11
2.08
24.02
Сп. Лисабон II
2 - 2
Академика
2.97
3.07
2.25
11.02
Сп. Лисабон II
0 - 1
Униао Мадейра
2.05
3.23
3.34
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 9 | 35% |
| Равни | 2 | 8% |
| Загуби | 15 | 58% |
| Голове | 68 | 2.62 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.31 |
| Получени Голове | 34 | 1.31 |
| Мачове Вкарал | 17 | 65% |
| Мачове Получил | 20 | 77% |
| Гол/Гол | 11 | 42% |
| Над 1.5 | 15 | 58% |
| Над 2.5 | 12 | 46% |
| Над 3.5 | 7 | 27% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 8 | 30.77% |
| 1 - 2 | 4 | 15.38% |
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 0 | 1 | 3.85% |
| 4 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 1 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| 3 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 11 | 42.31% |
| 3 | 5 | 19.23% |
| 2 | 3 | 11.54% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 5 | 2 | 7.69% |
| 7 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 14 | 53.85% |
| +1 | 5 | 19.23% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| +4 | 1 | 3.85% |
| -2 | 1 | 3.85% |